Оклахома: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 16 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: rm:Oklahoma
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: arz:اوكلاهوما)
с (Бот Додава: rm:Oklahoma)
[[pt:Oklahoma]]
[[qu:Oklahoma suyu]]
[[rm:Oklahoma]]
[[ro:Oklahoma (stat SUA)]]
[[ru:Оклахома]]
10.025

уредувања

Прегледник