Разлика помеѓу преработките на „Дили“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 8 бајти ,  пред 11 година
(→‎Галерија: correct colour)
Image:Dili fisher.jpg|Рибарско бродче
Image:Gouverneurspalast klein.jpg|Владината палата
File:Colonial flag ofBandeira Dili.pngPNG|Општинското знаме за време на португалското владеење
</gallery>
</div>
Анонимен корисник

Прегледник