Африкански Рог: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додаден 1 бајт ,  пред 12 години
с
Бот Менува: war:Sungay han Apriká
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: war:Sungay han Africa)
с (Бот Менува: war:Sungay han Apriká)
[[vec:Corno d'Africa]]
[[vi:Sừng Châu Phi]]
[[war:Sungay han AfricaApriká]]
[[wo:Bejjenu Afrig]]
[[yo:Horn of Africa]]
3.985

уредувања

Прегледник