Џон Рокфелер: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 35 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: sr:Џон Д. Рокфелер
с (Бот Додава: cy:John D. Rockefeller)
с (Бот Додава: sr:Џон Д. Рокфелер)
[[pt:John Davison Rockefeller]]
[[ru:Рокфеллер, Джон Дэвисон]]
[[sr:Џон Д. Рокфелер]]
[[sv:John D. Rockefeller]]
[[th:จอห์น ดี ร็อกกี้เฟลเลอร์]]
86.434

уредувања

Прегледник