Разлика помеѓу преработките на „Меѓународен олимписки комитет“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 10 години
с
с (Бот Менува: ro:Comitetul Internaţional Olimpic)
[[pl:Międzynarodowy Komitet Olimpijski]]
[[pt:Comité Olímpico Internacional]]
[[ro:Comitetul Olimpic Internaţional Olimpic]]
[[ru:Международный олимпийский комитет]]
[[sh:Međunarodni olimpijski komitet]]
59.415

уредувања

Прегледник