Конгрес на Соединетите Американски Држави: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Бот Додава: tt:АКШ конгрессы
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Бот Додава: tt:АКШ конгрессы)
[[th:รัฐสภาคองเกรสแห่งสหรัฐอเมริกา]]
[[tr:ABD Kongresi]]
[[tt:АКШ конгрессы]]
[[uk:Конгрес США]]
[[vi:Quốc hội Hoa Kỳ]]
10.025

уредувања

Прегледник