Александар Лурија: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 23 бајти ,  пред 12 години
нема опис на уредувањето
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: zh:亚历山大·鲁利亚)
Нема опис на уредувањето
[[en:Alexander Luria]]
[[es:Aleksandr Lúriya]]
[[et:Aleksandr Luria]]
[[fa:الکساندر لوریا]]
[[fi:Aleksandr Lurija]]
1

уредување

Прегледник