Прејди на содржината

Гесло: Разлика помеѓу преработките

Додадени 18 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: gv:Jarroo-raa
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: br:Sturienn)
с (Бот Додава: gv:Jarroo-raa)
[[fy:Biedwurd]]
[[gl:Lema]]
[[gv:Jarroo-raa]]
[[he:מוטו]]
[[hi:ध्येयवाक्य]]
59.415

уредувања