Прејди на содржината

830-ти п.н.е.: Разлика помеѓу преработките

Додадени 27 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: la:Decennium 84 a.C.n.
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: da:830'erne f.Kr.)
с (Бот Додава: la:Decennium 84 a.C.n.)
[[id:830-an SM]]
[[it:Anni 830 a.C.]]
[[la:Decennium 84 a.C.n.]]
[[ms:830-an SM]]
[[ru:830-е до н. э.]]
43.100

уредувања