Колумбус: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 12 години
с
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: ie:Columbus (Ohio))
с (Бот Менува: ru:Коламбус (Огайо))
[[pt:Columbus (Ohio)]]
[[ro:Columbus, Ohio]]
[[ru:КолумбусКоламбус (Огайо)]]
[[simple:Columbus, Ohio]]
[[sk:Columbus (Ohio)]]
46.384

уредувања

Прегледник