Прејди на содржината

Ткиво: Разлика помеѓу преработките

Додадени 4 бајти ,  пред 12 години
с
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: new:तन्तु)
с (Бот Менува: yi:געוועב (ביאלאגיע))
[[vi:Mô]]
[[wa:Texhou]]
[[yi:געוועב (ביאלאגיע)]]
[[yi:ביאלאגישע טישו]]
[[zh:组织 (生物学)]]
5.665

уредувања