Промени

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 6 бајти ,  пред 9 години
с
Бот Менува: ml:ക്വാർക്ക്
[[lt:Kvarkas]]
[[lv:Kvarki]]
[[ml:ക്വാർക്ക്]]
[[ml:ക്വാര്‍ക്ക്]]
[[ms:Kuark]]
[[nl:Quark]]
58.155

уредувања

Прегледник