860-ти: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 20 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: qu:860 watakuna
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Бот Додава: qu:860 watakuna)
[[nrm:Annaées 860]]
[[pt:Década de 860]]
[[qu:860 watakuna]]
[[ro:Anii 860]]
[[ru:860-е]]
109.264

уредувања

Прегледник