Џ. Д. Селинџер: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 29 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: lb:Jerome David Salinger
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: nds:Jerome David Salinger)
с (Бот Додава: lb:Jerome David Salinger)
[[ko:제롬 데이비드 샐린저]]
[[la:Hieronymus David Salinger]]
[[lb:Jerome David Salinger]]
[[lt:Jerome David Salinger]]
[[lv:Džeroms Deivids Selindžers]]
21.521

уредување

Прегледник