Фердинанд II (Арагон): Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 12 години
с
Бот Менува: id:Fernando II dari Aragon
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Менува: bs:Ferdinand II, kralj Aragonije)
с (Бот Менува: id:Fernando II dari Aragon)
[[hr:Ferdinand II. Aragonski]]
[[hu:II. Ferdinánd aragóniai király]]
[[id:FerrandoFernando II dari Aragon]]
[[it:Ferdinando II di Aragona]]
[[ja:フェルナンド2世 (アラゴン王)]]
14.744

уредувања

Прегледник