Западна конференција (НБА): Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Бот Додава: ko:웨스턴 컨퍼런스
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Менува: no:Western Conference (NBA))
с (Бот Додава: ko:웨스턴 컨퍼런스)
[[id:Western Conference (NBA)]]
[[it:NBA Western Conference]]
[[ko:웨스턴 컨퍼런스]]
[[no:Western Conference (NBA)]]
[[oc:Conferéncia Oèst de la NBA]]
109.264

уредувања

Прегледник