Заедничка негација: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 12 години
с
нема опис на уредувањето
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
сНема опис на уредувањето
! style="width:35px" | ↓
|-
| T || T || [[Слика:nete.pngsvg]]
|-
| T || [[Слика:nete.pngsvg]] || [[Слика:nete.pngsvg]]
|-
| F || T || [[Слика:nete.pngsvg]]
|-
| [[Слика:nete.pngsvg]] || [[Слика:nete.pngsvg]] || T
|}
 

Прегледник