Прејди на содржината

Даниел Московски: Разлика помеѓу преработките

с
Бот Додава: cs:Daniil Alexandrovič
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Бот Додава: cs:Daniil Alexandrovič)
[[bs:Danijel, knez Moskve]]
[[ca:Daniïl I de Moscou]]
[[cs:Daniil Alexandrovič]]
[[en:Daniel of Moscow]]
[[es:Daniel de Moscú]]
58.155

уредувања