Џон Рокфелер: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 28 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: war:John D. Rockefeller
с (Бот Додава: ka:ჯონ როკფელერი; козметички промени)
с (Бот Додава: war:John D. Rockefeller)
[[uk:Джон Девісон Рокфеллер]]
[[vi:John D. Rockefeller]]
[[war:John D. Rockefeller]]
[[zh:约翰·戴维森·洛克菲勒]]
[[zh-min-nan:John D. Rockefeller]]
109.264

уредувања

Прегледник