Предлошка:Македонија-био-никулец: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
нема опис на уредувањето
[непроверена преработка][непроверена преработка]
Нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
<center><div class="boilerplate metadata" id="stub">[[File:Macedonian biography stub icon.svg|30px50px|border|Република Македонија]]''&nbsp;Оваа [[Биографија|биографска]] статија за личност од [[Република Македонија|Македонија]] е [[Википедија:Што е никулец|никулец]]. Можете да [[Помош:Како да уредам страница|помогнете]] со тоа што ќе ја [{{SERVER}}{{localurl:{{NAMESPACE}}:{{PAGENAME}}|action=edit}} проширите]''.</div></center>
[[Категорија:Никулци за Македонци<noinclude>| </noinclude>]]
<noinclude>

Прегледник