Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Внимание“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
нема опис на уредувањето
с
с
<div id="todomessage" class="toccolours" cellspacing="4" style="width:80%; margin:1em auto;">
[[Слика:Baustelle.svg|left|70px|Статија за уредување]]
<div style="center: 50px;"><center><big><big>'''ВНИМАНИЕ'''</big></big><br>На оваа статија {{Уникод|ѝ}} е потребно правилно форматирање, категоризирање, граматика, интервики и слиќнослично. Може да помогнете со тоа што ќе ја [{{SERVER}}{{localurl:{{NAMESPACE}}:{{PAGENAME}}|action=edit}} уредите] и трансформирате во стандардна вики-статија.</center></div>
</div>
 
 
[[Категорија:Статии за уредување]]
13.850

уредувања

Прегледник