Прејди на содржината

ГНУ: Разлика помеѓу преработките

Додадени 20 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Менува: gl:GNU (sistema operativo)
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: hi:जीएनयू)
с (Бот Менува: gl:GNU (sistema operativo))
[[fi:GNU]]
[[fr:GNU]]
[[gl:GNU (sistema operativo)]]
[[he:גנו (מערכת הפעלה)]]
[[hi:जीएनयू]]
109.264

уредувања