Разлика помеѓу преработките на „Програмска опрема“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Бот Додава: als:Software; козметички промени
с (Бот Менува: ia:Programmatura)
с (Бот Додава: als:Software; козметички промени)
{{никулец}}
 
[[Категорија:компјутериКомпјутери]]
 
[[af:Sagteware]]
[[als:Software]]
[[an:Software]]
[[ar:برمجية حاسوب]]

Прегледник