Разлика помеѓу преработките на „Знаме на Бутан“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 30 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Додава: yo:Àsìá ilẹ̀ Bhutan
с (Брзо додавање категорија Национални симболи на Бутан (со користење на HotCat))
с (Бот Додава: yo:Àsìá ilẹ̀ Bhutan)
 
[[Категорија:Знамиња]]
 
[[Категорија:Национални симболи на Бутан]]
 
[[ar:علم بوتان]]
[[th:ธงชาติภูฏาน]]
[[tr:Bhutan bayrağı]]
[[yo:Àsìá ilẹ̀ Bhutan]]
[[zh:不丹国旗]]
 
[[Категорија:Национални симболи на Бутан]]
109.264

уредувања

Прегледник