Јулијански календар: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Бот Менува: az:Yulian təqvimi
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Бот Менува: az:Yulian təqvimi)
[[arc:ܣܘܪܓܕܐ ܝܘܠܝܝܐ]]
[[arz:تقويم يوليانى]]
[[az:YuliYulian təqvimi]]
[[be:Юліянскі каляндар]]
[[be-x-old:Юліянскі каляндар]]
14.744

уредувања

Прегледник