Разлика помеѓу преработките на „18 февруари“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 10 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Менува: ar:ملحق:18 فبراير; козметички промени
с (Бот Додава: ur:18 فروری)
с (Бот Менува: ar:ملحق:18 فبراير; козметички промени)
 
{{Месеци}}
 
[[Категорија:Годишни денови|218]]
 
[[af:18 Februarie]]
[[an:18 de febrero]]
[[ar:ملحق:18 فبراير]]
[[arz:18 فبراير]]
[[ast:18 de febreru]]

Прегледник