Вештачки јазик: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 36 бајти ,  пред 12 години
нема опис на уредувањето
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
Нема опис на уредувањето
[[Категорија:Интерлингвистика]]
[[Категорија:Лингвистика]]
[[Категорија:Јазик]]
[[Категорија:Зборообразување]]
 

Прегледник