Канџи: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 2 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Менува: he:קאנג'י
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Бот Менува: he:קאנג'י)
[[gl:Kanji]]
[[gv:Kanji]]
[[he:קנגקאנג'י]]
[[hu:Kandzsi]]
[[ia:Kanji]]
6.013

уредувања

Прегледник