ГНУ: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 26 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: hi:जीएनयू
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: lmo:GNU, sc:GNU)
с (Бот Додава: hi:जीएनयू)
[[gl:GNU]]
[[he:גנו (מערכת הפעלה)]]
[[hi:जीएनयू]]
[[hr:GNU]]
[[hu:GNU]]
2.249

уредувања

Прегледник