Норвешка круна: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 24 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: gl:Coroa norueguesa
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Бот Додава: gl:Coroa norueguesa)
[[fi:Norjan kruunu]]
[[fr:Couronne norvégienne]]
[[gl:Coroa norueguesa]]
[[he:כתר נורבגי]]
[[hr:Norveška kruna]]

Прегледник