Михаил Саакашвили: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Бот Менува: it:Mikheil Saak'ashvili
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Бот Менува: it:Mikheil Saak'ashvili)
[[id:Mikhail Saakashvili]]
[[io:Mikhail Saakashvili]]
[[it:Mikheil SaakašviliSaak'ashvili]]
[[ja:ミヘイル・サアカシュヴィリ]]
[[ka:მიხეილ სააკაშვილი]]
3.985

уредувања

Прегледник