Разлика помеѓу преработките на „Избори“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 48 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Брише: hu:Parlamenti választás, wuu:选举 Менува: ar:انتخابات; козметички промени
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Бот Брише: hu:Parlamenti választás, wuu:选举 Менува: ar:انتخابات; козметички промени)
 
== Види исто така ==
* [[Избори во Република Македонија]]
 
 
[[Категорија:Избори]]
 
[[ar:الانتخاباتانتخابات]]
[[bg:Избори]]
[[bs:Izbori]]
[[hi:चुनाव]]
[[hr:Izbori]]
[[hu:Parlamenti választás]]
[[it:Elezione]]
[[ja:選挙]]
[[uz:Saylov]]
[[vi:Bầu cử]]
[[wuu:选举]]
[[yi:וואלן]]
[[zh:選舉]]

Прегледник