Разлика помеѓу преработките на „Народна Република Бугарија“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Бот Додава: pt:República Popular da Bulgária)
[[os:Болгарийы Адæмон Республикæ]]
[[pl:Bułgarska Republika Ludowa]]
[[pt:República Popular da Bulgária]]
[[ro:Republica Populară Bulgaria]]
[[ru:Народная Республика Болгария]]
86.434

уредувања

Прегледник