Нго Дин Дием: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 32 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: uk:Нго Дінь Зьем
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Бот Додава: uk:Нго Дінь Зьем)
[[sv:Ngo Dinh Diem]]
[[tr:Ngo Dinh Diem]]
[[uk:Нго Дінь Зьем]]
[[vi:Ngô Đình Diệm]]
[[zh:吳廷琰]]
86.434

уредувања

Прегледник