Разлика помеѓу преработките на „Катманду“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 17 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: yo:Kathmandu
с (Бот Додава: yo:Kathmandu)
[[Категорија:Катманду]]
[[Категорија:Главни градови во Азија]]
 
[[Категорија:Непал]]
 
[[af:Katmandoe]]
[[vo:Kathmandau]]
[[war:Kathmandu]]
[[yo:Kathmandu]]
[[zh:加德滿都]]
[[zh-min-nan:Kathmandu]]
 
[[Категорија:Непал]]
18.766

уредувања

Прегледник