Прејди на содржината

Изговор: Разлика помеѓу преработките

Додадени 29 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Додава: hi:उच्चारण
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Бот Додава: hi:उच्चारण)
[[fr:Prononciation]]
[[he:הגייה]]
[[hi:उच्चारण]]
[[id:Pelafalan]]
[[is:Framburður]]
3.985

уредувања