Прејди на содржината

ГНУ: Разлика помеѓу преработките

Додадени 24 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Додава: lmo:GNU, sc:GNU
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Бот Додава: lmo:GNU, sc:GNU)
 
[[Категорија:Слободен софтвер]]
 
{{Link FA|ar}}
 
[[af:GNU]]
[[ar:جنو]] {{Link FA|ar}}
[[az:GNU]]
[[bg:ГНУ]]
[[ko:GNU]]
[[ku:GNU]]
[[lmo:GNU]]
[[lt:GNU]]
[[lv:GNU]]
[[ro:GNU]]
[[ru:GNU]]
[[sc:GNU]]
[[simple:GNU]]
[[sk:GNU]]
46.384

уредувања