Предлошка:Индија-никулец: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
с (Interwiki)
[[el:Πρότυπο:Ινδία-επέκταση]]
[[en:Template:India-stub]]
[[eo:Ŝablono:Ĝermo-Barato]]
[[fi:Malline:Tynkä/Intia]]
[[fr:Modèle:Ébauche Inde]]
[[id:Templat:India-stub]]
[[ja:Template:India-stub]]
[[lt:Šablonas:Indija-stub]]
[[ro:Format:Ciot-India]]
[[ru:Шаблон:India-stub]]
[[fi:Malline:Tynkä/Intia]]
[[sv:Mall:Indienstub]]
[[zh:Template:India-stub]]
58.155

уредувања

Прегледник