Разлика помеѓу преработките на „Големи Езера“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 28 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Додава: br:Lennoù Meur Amerika
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Бот Додава: br:Lennoù Meur Amerika)
[[be-x-old:Вялікія азёры]]
[[bg:Големите езера]]
[[br:Lennoù Meur Amerika]]
[[bs:Velika jezera]]
[[ca:Grans Llacs d'Amèrica del Nord]]
109.264

уредувања

Прегледник