Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Светски чуда“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Bot: Adding {{Ризница-врска|Seven Wonders of the World}}
с (Бот Додава: bg, ca, cs, cy, da, de, es, et, eu, fiu-vro, fr, gl, he, is, it, ka, la, lt, no, oc, pl, pt, qu, ru, sk, sv, sw, tr, uk, zh)
с (Bot: Adding {{Ризница-врска|Seven Wonders of the World}})
{{catmore|Седум светски чуда}}
{{Ризница-врска|Seven Wonders of the World}}
 
[[Категорија:Згради и градби]]
4.699

уредувања

Прегледник