Разлика помеѓу преработките на „Кучковени“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 1.115 бајти ,  пред 11 година
Создадена страница со: <!-- Ако имате податок, напишете го после знакот = --> {{Инфокутија Села во Егејска Македо...
(Создадена страница со: <!-- Ако имате податок, напишете го после знакот = --> {{Инфокутија Села во Егејска Македо...)
(нема разлика)

Прегледник