Промени

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 9 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Менува: ar:ملحق:17 أكتوبر
[[af:17 Oktober]]
[[an:17 d'otubre]]
[[ar:ملحق:17 أكتوبر]]
[[arz:17 اكتوبر]]
[[ast:17 d'ochobre]]
6.057

уредувања

Прегледник