Разлика помеѓу преработките на „Четинари“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 55 бајти ,  пред 11 година
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Taxobox
| fossil_range = Доцен [[Карбон]] до денес
941.847

уредувања

Прегледник