Разлика помеѓу преработките на „Гига-“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 23 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Додава: it:Giga (prefisso)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Бот Додава: it:Giga (prefisso))
[[he:תחיליות במערכת היחידות הבינלאומית#גיגה]]
[[hi:गीगा-]]
[[it:Giga (prefisso)]]
[[ja:ギガ]]
[[ka:გიგა...]]
2.249

уредувања

Прегледник