Централна банка на Иран: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот менува: Category -> Категорија, Image -> Податотека)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{политики на Иран}}
[[Податотека:Bank_markazi.jpg|thumb|250px|лево|Bank Markazi, [[Техеран]], [[Иран]]]]
941.847

уредувања

Прегледник