Прејди на содржината

Фјодор I (Русија): Разлика помеѓу преработките

Додадени 55 бајти ,  пред 13 години
с
Бот додава Шаблон: Без извори
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Менува: eo:Fjodor la 1-a Ivanoviĉ (Rusio))
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Infobox Monarch
| name = Фјодор I
941.847

уредувања