Сливен: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 55 бајти ,  пред 12 години
с
Бот додава Шаблон: Без извори
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: tr:Sliven)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Населено место во Бугарија
| име = Сливен
941.847

уредувања

Прегледник