Разлика помеѓу преработките на „Самар (село)“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 55 бајти ,  пред 11 година
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот Менува: el:Σάμαρι Πέλλας)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
<!-- Ако имате податок, напишете го после знакот = -->
{{Инфокутија Села во Егејска Македонија|
941.847

уредувања

Прегледник