Разлика помеѓу преработките на „Роберт Мугабе“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 55 бајти ,  пред 11 година
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот Додава: nds:Robert Mugabe)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Инфокутија државник
| име = Роберт Габриел Мугабе
941.847

уредувања

Прегледник