Полтавска Област: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот Додава: en:Poltava Oblast)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Инфокутија Област во Украина
| име = Полтавска област
941.847

уредувања

Прегледник